Kredi Başvurusu

Kredi Başvurusu Yapmak

En Kolay Şekilde Kredi Başvurusu Yapmak

Herhangi bir eşyaya ihtiyaç duyduğunuzda, ev ve araba gibi yatırım araçlarını almak istediğinizde ya da o an için acil paraya ihtiyaç duyduğunuzda kredi çekmek için gereksinim hissedersiniz. Bu noktada da imdadınıza bankalar yetişmektedir. En acil ihtiyacınızda alabileceğiniz banka kredileri sayesinde hemen o ihtiyacınızı giderirsiniz. Ancak kredi başvurusu yaparken unutulmamalıdır ki, her banka size faiz doğrultusunda kredi sunmaktadır. Yani; aylık gelir ve gider tablonuzu iyi bir şekilde ayarlamalısınız. O anki ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Ancak ileriki aylarda aylık gelir ve gider tablonuza ters düşebilecek bir aylık taksit ödemesini giderlerinize eklediğiniz zaman yıllarca başkalarından borç almak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle ihtiyaç kredi başvurusu yaparken bu noktaya dikkat etmeniz gerekiyor.

Hangi Bankalara Kredi Başvurusu Yapabilirim?

Günümüzde hizmet sağlayan birçok banka olmasına rağmen bazı bankalar daha fazla tercih edilmektedir. Özellikle kredi çekenlere daha az faiz uygulayan ve daha fazla olanak tanıyan bankalar kredi çekilen bankalar listesinde ilk sıralarda yer almaktadır. Biz de bugünkü yazımızda sizlere en çok tercih edilen bankalar konusunda bir liste hazırladık. Bu listeye göz atarak hangi bankanın şartları size uygunsa o bankadan kredi çekmenizi tavsiye etmekteyiz. Nasılsa kredi veriyormuş, düşüncesi ile hareket etmezseniz emin olun daha doğru tercihler yapabilecek ve doğru stratejilerle ihtiyacınızı en kolay şekilde kapatma şansına sahip olacaksınız.

 • YapıKredi Bankasından Kredi Çekmek; YapıKredi listemizin ilk sırasında yer alıyor. Bankadan konut, ihtiyaç ya da taşıt kredi çekebilirsiniz. Birçok bankaya göre daha düşük faizler uygulamaktadır. Ayrıca ihtiyaç kredilerinde 48 aya kadar vade seçeneği ile karşınıza çıkar. Kredi başvurusu YapıKredi için telefon ya da şube bankacılıklarını kullanabileceğiniz gibi internet üzerinden de başvuruda bulunabilirsiniz.
 • Finansbank’tan Kredi Çekmek; Finansbank özellikle son yıllarda açtığı Enpara İnternet Bankacılığı servisi ile de dikkat çekmektedir. Bankanın ana servisinden kredi kullanabileceğiniz gibi Enpara’dan da tercih edebilirsiniz. Enpara’da dosya masrafları gibi sizi külfete sokacak masraflara yer verilmemektedir. Yapıkredi’nin kendi ana kredi seçenekleri de az masraf sunmaktadır. Kredi başvurusu Finansbank ile ihtiyaçlarınıza kaliteli çözüm önerileri bulabilirsiniz.
 • Akbank’tan Kredi Çekmek; Akbankası ile son derece basit bir şekilde kredi başvurusu yapmanız mümkün olmaktadır. Özellikle son bir yıl içerisinde geliştirdiği mobil bankacılık anlayışı ile devrim yaratan bankanın mobil uygulamasını indirerek sadece birkaç dokunuşla düşük faizler eşliğinde kredi başvurusu Akbank
 • Denizbank Kredi Çekmek; Düşük faiz oranları ve 1938 yılından beri devam eden hizmet anlayışı sayesinde yüksek müşteri potansiyeline sahip olmaktadır. Bu yüzden de kredi başvurusu Denizbank yolunu kullananlar yüksek oranda kar elde ediyorlar. %1.65 oranında faizlerden başlayan Denizbank’ın internet üzerinden de kredi başvurusu aldığını söyleyebiliriz. Ayrıca TC kimlik numaranızı ve cep telefon numaranızı yazmanız doğrultusunda başvuru yapabiliyorsunuz.
 • Vakıfbank Kredi Çekmek; Devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank, özel bankalara nazaran daha düşük masraflarla kredi vermektedir. Ayrıca son dönemlerde karşımıza çıkan Sonbahar Kredisi sayesinde daha fazla talep edilmeye başlanmaktadır. Kredi başvurusu Vakıfbank size bolca imkanlar sağlamaktadır.
 • Halkbank Kredi Çekmek; Son aylarda ParafCard ile yakaladığı başarıyı kredilerine de yansıtmayı başaran Halkbankası, ihtiyaç, mortgage ve taşıt kredi seçeneklerini bulundurmaktadır. Ayrıca öğrencilere sağladığı kredi imkanları aracılığı ile zor durumda kalan öğrencilere yardımlarda bulunmaktadır. Özellikle 26 yaş altındaki kişilerin daha düşük faiz oranları ile karşılaşması kredi başvurusu Halkbank için büyük bir artı oluşturmaktadır.
 • Ziraat Bankası Kredi Çekmek; Özellikle emeklilere sağladığı promosyonlar, kredi seçenekleri ile dikkatleri üzerine çeken devlet bankası olmayı başarmıştır. Emeklilik yaşı gelenlerin SGK borçlarına yönelik krediyi en çok veren devlet bankasıdır. Ayrıca bireysel ve şirket kredilerinde de sağladığı kolaylıklarla göz önüne çıkmayı başarmıştır. Kredi başvurusu Ziraat Bankası için telefon, internet ya da mobil bankacılık seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Kredi Başvurusu Yapmak için Hangi Bilgiler Gerekiyor?

Kredi başvurusu yapabilmek için ister mobil, ister internet, ister şube, isterseniz de telefon bankacılığını tercih edin bazı istenen bilgiler bulunmaktadır. Öncelikle TC Kimlik Numaranızı isterler. Buradan sizin SGK dökümünüz, mal varlığınız zaten çıkar. Bu bilgilere göre krediniz onay ya da ret cevabını alır.

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. Siciliniz bozuk değilse sadece T.C. numaranızla rahatlıkla halledebilirsiniz ama siciliniz bozuk ya da kkb puanınız düşük ise biraz zor. gerçi bu duruma olanlar için çeşitli firmalar %10 – %20 komisyon ile kullandırabiliyorlarmış ama pek güvenli değil bana sorarsanız.
  Son olarak bankaların yeni sayılabilecek kredisi “alışveriş kredisi”nden de bahsedebilir misiniz?

 2. Kredi basvurusunda en guzel yontem mobıl bankacılık, hem evrak derdın yok hemde sıra beklemekle ugrasmıyorsun 2 tıkla para hesabına gecıyor tabı kredı notunuz yuksek ve odenmemıs borcunuz yoksa,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün