Kredi Kartı

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu

ING Bank kredi kartı başvurusu gerçekleştirerek standart kart özelliklerinin yanı sıra hoş geldin fırsatlarından yararlanma şansı sizleri bekliyor. ING Bank, banka müşterilerini dinleyerek onların görüş ve önerilerini alarak, ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için en uygun seçenekleri sunuyor. ING Bonus dünyasına giriş yaparak avantajlarla dolu yepyeni bir dünyaya giriş yapabilirsiniz.

ING Bonus dünyasının tüketicilere sunmuş olduğu Hoş Geldin Fırsatları;

 • 1000 TL’ye kadar 9 ay taksit imkanıyla faiz ve masraf olmadan nakit avans çekme şansı.
 • 100 TL üzeri yapmış olduğunuz ve taksitlendirilebilir peşin alışverişlerinizi herhangi bir faiz olmaksızın 6 ay vade imkanı.
 • İlk 1 ay yapacağınız tüm alışverişlerinizde ekstra %20 Bonus kazanma fırsatı. (Maksimum 50 TL)

ING Bank Kredi Kartı Özellikleri

ING dünyasının bir parçası olarak yapmış olduğunuz harcamaları Bonus’a çevirmeye ne dersiniz? Bonus dünyasının bir parçası olmak için ING ailesine katılabilirsiniz. ING Bank kredi kartı özellikleri;

 • Ne kadar çok Bonus o kadar çok Bonus. Evet, ING Bonus kartınız ile kazanacağınız Bonuslar ING Bonus Plus Card ve ING Bonus Premium Card seviyesine geçiş yapmanızı sağlıyor.
 • ING Bonus+ destek sayesinde ihtiyacınız olan her an ING yanınızda. Asistans hizmetlerinden dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Acil sağlık hizmetleri, kapıda kaldığınız çilingir hizmeti gibi acil ihtiyaçlarınızı ING Bonus Card sayesinde ücretsiz olarak sağlayabilirsiniz.
 • ING kredi kartlarınız sayesinde 7 gün 24 saat ihtiyacınız olan her an nakit avans çekebilirsiniz.

ING Bonus Plus Card Özellikleri

 • ING Bonus Plus Card, başvuru yöntemiyle alınabilecek bir kart değildir.
 • ING Bonus kart ile son 12 ay içerisinde 75 TL Bonus kazandığınız takdirde geçiş yapabileceğiniz avantajlarla dolu bir ayrıcalıkla karttır.
 • Geçiş öncesinde ING Bonus kartınızın yaşı minimum 6 ay olmalıdır.

ING Bonus Premium Card Özellikleri

 • ING Bonus Premium Card, başvuru yöntemiyle alabileceğiniz bir kart değildir. ING Bonus Plus Card ile kazanmış olduğunuz Bonuslar sayesinde geçiş yapabileceğiniz çok daha fazla avantaj sunan bir karttır.
 • ING Bonus Plus Card’ın minimum 6 aydır aktif olmasının ardından son 12 ay içerisinde kartınızla 150 TL Bonus biriktirdiğiniz takdirde Premium Card’a geçebilirsiniz.

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu

Fırsatlarla dolu ING ailesinin bir parçası olabilmek için ING Bank kredi kartı başvurusu gerçekleştirmelisiniz. Sürpriz avantajların sizleri beklediği, ne kadar çok kazanırsanız sizi daha fazla kazandıracak bir seviyeye yükselten kredi kartları sayesinde Bonus puanlarınız sayesinde bedava alışverişin keyfine varacaksınız.

ING Bank internetten kredi kartı başvurusu; hızlı ve kolay başvuru gerçekleştirmek için tek ihtiyacınız bir internet bağlantısı. ING Kart Başvuru sayfasını ziyaret edebilir ve gerekli formu doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

SMS ile ING Bank kredi kartı başvurusu; yalnızca bir mesaj göndererek başvurmayı tercih ediyorum diyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. 2205’e KART boşluk T.C. Kimlik Numaranızı yazarak göndermeniz yeterli.

Telefon ile ING Bank kredi kartı başvurusu; ben sesli görüşmeyi tercih ediyorum diyorsanız çağrı merkezini arayarak başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri temsilcisine merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve başvuruyu tamamlayabilirsiniz. 0850 222 0 600 numaralı ING Bank çağrı merkezini arayabilirsiniz.

ING Bank şubeleri aracılığıyla kart başvurusu; bulunduğunuz bölgeye en yakın ING Bank yerel şubesini ziyaret edebilir ve ihtiyacınız olan kredi kartı için başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz. Şube çalışanlarının yardımı ve yol göstermesi sayesinde başvurunuzu kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

Gerçekleştirmiş olduğunuz kart başvurularının durumunu merak ediyor ve nereden bilgi almanız gerektiğini bilmiyorsanız hemen yardımcı olalım. Öncelikli olarak size en yakın ING Bank şubesini ziyaret edebilir ve kart başvurunuzun durumu hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra 0850 222 0 600 numaralı ING Bank müşteri hizmetleri numarasını arayabilir, burada kart başvurunuzun durumu hakkında bilgi almak istediğinizi belirterek tüm detayları öğrenebilirsiniz. ING Bank kredi kartı başvurusu sorgulama işlemleri bu şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün