Kredi Başvurusu

ING Bank Bayram Kredisi

En uygun bayram kredisi veren bankalardan biri olan ING Bank, kredi notunuza göre faiz oranları sunarak daha az maliyetli kredi kullanmanıza yardımcı olmaktadır. Ülkemizde yaklaşan dini bayramlarda, sürekli olarak bayram kredisi sunan ING Bank, bu sayede birçok kişinin normale oranla çok daha avantajlı seçeneklerle ihtiyaç kredisi alabilmesine olanak tanımaktadır. Vade seçenekleri, dosya masrafları ve faiz oranları gibi önemli detaylar, ING Bank bayram kredisi ile sanılanın aksine yüksek seviyelerde değil, oldukça uygun seçeneklere bu gibi detayları sağlamaktadır. Bu sayede yaklaşan bayram dönemlerinde, nakit ihtiyaçlarınızı anında ve oldukça uygun seçeneklerle, uzun vadelere bölerek, düşük vade seçenekleriyle ferah ferah ödemeniz mümkün olmaktadır.

ING Bank Bayram Kredisi Başvurusu

ING Bank’ın bayram kredisi konusunda başvuru seçeneklerinin oldukça çeşitli olduğunu söylemek doğru olacaktır. ING Bank bayram kredisine başvurmak isteyen müşterilerine ilk önce şube üzerinden, sonrasında ,internet üzerinden ve sonrasında ise telefonla başvuru seçenekleri sunmaktadır. Bu sayede ing kredi başvurusu oldukça basit olmakta ve anında krediniz sonuçlanabilmektedir.

 • ING Bank Bayram Kredisi İnternet Üzerinden Başvuru
  ING Bank’ın kendi web sitesi üzerinden sunmuş olduğu bu başvuru seçeneği sayesinde, ad, soyad, T.C. Kimlik numarası, telefon numarası ve benzeri bilgiler girerek, anında bayram kredisi veya diğer kredi seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, buraya tıklamanız yeterli olacaktır.
 • ING Bank Bayram Kredisi Telefon Üzerinden Başvuru
  ING Bank’ın sunmuş olduğu bayram kredisi için SMS ile başvuru seçeneği de bulunmaktadır. İng bank kredi başvurusu smsbilgilerini, kampanyanın başladığı dönemden itibaren duyururken, bununla birlikte; 0850 222 0 600 ve 222 0 600 No’lu telefonlar vasıtasıyla bayram kredisine başvurabilmeniz mümkündür.
 • ING Bank Bayram Kredisi Şubeden Başvuru
  Size en yakın olan ING Bank şubesine giderek, kimliğinizi yanında götürmeniz durumunda anında bayram kredisine başvurabilirsiniz. Ancak kredinizin onaylanması durumunda ya da öncesinde sizden diğer birtakım belgeler istenebilmektedir.

ING Bank Bayram Kredisi İçin Gerekli Olan Belgeler

ING Bank, bayram kredinizin onaylanması durumunda ya da şube üzerinden yapılan başvurularda, birtakım belgeler istemekte ve bu belgelerle kredi dosyanızı tamamlamaktadır. Öncelikle normal olarak kredi başvurusu yapıyor ve şartlarda herhangi bir sorun çıkmıyorsa sizden istenecek belgeler;

 • İkametgah Belgesi,
 • Kimlik Belgesi,
 • Gelir Belgesi şeklindedir.

Eğer kefil üzeri başvuru yapıyorsanız sizden istenecek belgeler;

 • Kefilin ve sizin İkametgah Belgeniz,
 • Kefilin Gelir Belgesi,
 • Kefilin Kimlik Belgesi şeklindedir.

Eğer ipotek üzerinden bayram kredisine başvuru yapıyorsanız sizden istenecek belgeler;

 • İpotek edilen gayrimenkulün tapusu,
 • Krediye uygun olup olmadığı belgesi,
 • Ekspertiz raporu,
 • Evin konumu belirten belge şeklinde olacaktır.

Bu belgeleri, krediye başvuru yaptığınız şekle göre düzenlemeniz, krediyi daha kolay elde etmenize ve daha çabuk bir şekilde nakit paraya ulaşmanıza neden olacaktır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün