Kredi Başvurusu

Halkbank Faizsiz Esnaf Kobi Kredisi

Halkbank Kobi Kredisi

Kobi kredisi almak isteyen kobilerin, başvurması gereken bankalardan bir diğeri de Halkbank’tır. Halkbank, son derece uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile kobilerin ödeme konusunda zorluk yaşamamaları adına en iyi kredi tekliflerini sunmakta olan bankalardan biri olarak bilinmektedir. Ayrıca zorlayıcı olmayan ve genel geçer olan esnaf kredisi şartları sayesinde de, kobiler herhangi bir zorluk yaşamadan söz konusu kobi kredisini rahatlıkla alabilmektedirler. Bu konuda 4 ana kobi kredi ürünü sunan Halkbank, bu ürünler arasında 0 faizli kobi kredisi imkanı da sunmaktadır. Zaten Halkbank kobi kredileri arasında en çok dikkat çeken kredi seçeneği de, 0 faizli kredi seçeneğidir.

Halkbank 0 Faizli Esnaf Kredisi

İşletmelerin kendilerine özel olan her türlü ihtiyacına cevap sağlayabilecek olan bu kredi türü, işletmenin bulunduğu gruba göre 200 bin TL’ye kadar kredi imkanı sağlayabilmektedir. 60 aya kadar vade imkanı olan bu kredi ürünlerinde faiz oranı yüzde 0 iken, genel olarak yıllık faiz oranının yüzde 4 gibi gayet cüzi bir oran olduğunu söylemek doğru olacaktır. Bu krediden faydalanabilecek olan kobiler ise şu şekildedir:

  • İşletmenin bağlı olarak bulunduğu bölgede, Ensaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ne ortak olan işletmeler,
  • Hem Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na kayıtlı olan hem de Esnaf ve Sanatkarlar Sicil Müdürlüğü’ne kayıtlı olan işletmeler,
  • Medeni hakları kullanma konusunda gerekli olan ehliyete sahip olan gerçek kişiler,

Halkbank’ın sunmuş olduğu 0 faizli esnaf kredisinden yararlanabilmektedirler. Esnafa faizsiz kredi veren bankalar arasında yer alan Halkbank, bu kredi seçeneğiyle birçok kobinin büyük ölçüde rahatlamasına neden olmaktadır.

Halkbank Kefalet Olmaksızın Krediler

Bilindiği üzere genel olarak bankalar kobilere, ESKK kefaleti ile kredi vermekte ve bu kefaleti önemli bir güvence olarak görmektedirler. Bazı işletmeler bu kefaleti sağlayamadıkları için herhangi bir şekilde kredi imkanlarından faydalanamamakta ve haliyle bu durum olumsuz durumların doğmasına neden olmaktadır. Esnaf kefalet kredi şartları veya benzeri şartları olmayan Halkbank, ESKK kefaleti istemeden de kredi imkanı sağlayabilmektedir. Bu kredi türünde 60 ay vade sunulurken, bununla birlikte 200 bin TL’ye kadar kredi limiti söz konusu olmaktadır. Genel yararlanabilecek kobiler dışında, ESKK ortağı olmayan kobiler de söz konusu kredi türünden yararlanabilmektedir.

Halkbank Esnaf Yatırım Kredileri

İşyerinizin kalkınması, yeni araçlar edinmesi ve daha iyi hizmet verebilmesi adına yapılan her türlü yatırımı destekleyen bu kredi seçeneği, esnaf kredisi şartları bakımından standart şartlar kobilerin karşısına çıkarken, 500 bin TL’ye kadar limit, 120 aya kadar vade ve işyeri satın almaya yönelik kredi seçenekleri sağlamaktadır. Bununla birlikte işletmenize taşıt alabilmek adına yine söz konusu kredi seçeneğinden de yararlanabilmeniz olağan bir durumdur. Hemen Halkbank’ın şubeleri üzerinden söz konusu kredi seçeneğine başvurabilir ve önemli bir kredi desteği edinebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün