Kredi Başvurusu

Finansbank Kobi Kredisi

Kobi Finansbank Şartları

Finansbank, küçük ve orta ölçekli işletmelere birtakım kredi imkanları sağlayarak, bu işletmelerin yani kobilerin, kendi çaplarında büyümesine olanak tanımaktadır. Bu işletmeler, Finansbank’tan almış oldukları özel kobi kredileri sayesinde, uygun faiz oranları ve ödenebilir vade seçeneklerinden faydalanmaktadırlar. Haliyle bu durum kobiler için son derece cazip bir hal almakta ve bu konuda kobilerin karşısına; kobi Finansbank şartları çıkmaktadır. Finansbank, kobi kapsamına giren bazı işletmeleri birtakım şartlar sunmakta ve bu şartları karşıladıkları zaman kredi imkanı tanımaktadır. Öte yandan bu şartların sadece Finansbank tarafından değil, kobilere destek veren her banka tarafından zorunlu tutulduğunu söylemek mümkündür. QNB Finansbank ise bu konuda şu şartları sunmaktadır:

  • Ticari işletmenin, ticari sicil kaydınız temiz olması ve bankalarla daha önce herhangi bir ödeme sorunu yaşamamış olması,
  • İşletmenin faal olması ve 6 ay ile 1 yıl arasında hizmet veriyor olması,
  • Bilançonun veya mali tabloların, bankaların istedikleri seviyede olması,

Finansbank’ın kobilere sunmuş olduğu temel şartlardır. Bu şartların karşılanması sadece biraz zaman ve düzenli ödeme gibi durumlar gerektirirken, bu konu nedeniyle işletmelerin genel anlamda sıkıntı yaşamadığı ve şartları rahatlıkla yerine getirebildiği görülmektedir. Öte yandan Finansbank, kobiler için farklı farklı birçok kredi kampanyası sunmaktadır. Bu kampanyaların farklı adları, farklı faiz oranları, farklı vade seçenekleri ve farklı faiz oranları bulunmaktadır.

Finansbank Kobi Kredi Paketleri

Finansbank, kobilere sağlamış olduğu kredilerde, 6 farklı paket sunmakta ve kobiler bu paketler doğrultusunda gerekli olan kredi ürünlerinden faydalanabilmektedir. Finansbank kobi kredi seçenekleri sayesinde, gereksiz faiz oranları veya vade seçenekleriyle uğraşmazken, tam olarak ihtiyacınıza uygun olan kredi seçeneklerinden yararlanabileceğinizi söylemek isteriz. Finansbank kobi kredi paketleri ise şu şekilde karşınıza çıkmaktadır:

  • Rahat Paket,
  • Eko Dış Ticaret Paketleri,
  • Bereketli Ticari Hesap,
  • POS Fırsat Paketi,
  • Müşteri Bilgilendirme,
  • Vadeli Mevduat,

gibi paketler, kobilerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış olan kredi paketleridir. Zaten bu kredilerin başlıklarıyla tam olarak alakalı olduğunu ve içeriğine dair ipucunu paket adlarıyla sunmuş olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Finansbank Kobi Kredisi Faiz Oranları

Her ne konuda olursa olsun ve her ne kapsamda olursa olsun, bankaların kredi ürünlerinden faydalanmadan önce mutlak suretle faiz oranları arasında karşılaştırma yapmalı ve faiz oranları hakkında net bilgi sahibi olmalısınız. Finansbank kobi kredisi faiz oranları konusunda da, bilgi sahibi olduktan sonra kredi kullanmanız, sizin için daha mantıklı olacaktır. Finansbank’ın kobilere özel olarak sunmuş olduğu kredilerde, “Taksitli Ticari Krediler” ve “Spot ve Rotatif Krediler” şeklinde iki başlığın olduğunu söylemek mümkündür. Her iki başlıkta farklı faiz oranlarıyla kobilerin karşısına çıkarken, taksitli ticari kredilerde faiz oranı yüzde 2,75 iken, spot ve rotatif kredilerde ise faiz oranının yüzde 5 oranında olduğu görülmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün