Kredi

Enpara Aidat Veren Kredi Kartı

Enpara, ilk çıktığı zamandan bu yana dek daima ses getirmiş ve herkes tarafından sevilen bir banka kuruluşudur. Enpara’dan haberdar olmayan birçok kişinin ise “enpara nedir ne işe yarar?” gibi sorular sorduğunu duyabilmek mümkündür. Şubesi olmayan, herhangi  bir eft kesintisi yapmayan, fatura veya diğer ödemelerde herhangi bir komisyon almayan ve son derece sevilen bir kuruluş olan enpara, bu gibi ses getirici kampanyalarının yanı sıra bir de aidat veren kredi kartı ile müşterilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Enpara kredi kartı başvuru yaptığınızda, belirli bir süre bu kredi kartını kullanmanız durumunda söz konusu kredi kartı size aidat ödemeye başlıyor.

Enpara Kredi Kartı Detayları

Kredi kartının size aidat ödeyeceğini duymanız, elbette sizi büyük bir şaşkınlığa uğratabilir. Çünkü Enpara’nın sunmuş olduğu bu özellik, Türkiye’deki bankacılık sistemi arasında bir ilk. Normalde tüketiciler kredi kartları için aidat ödemekte ve bu durumdan fazlasıyla şikayetçi olmaktadırlar. Ancak Enpara sunmuş olduğu bu kredi kartında, bazı şartların oluşması durumunda size 100 TL gibi bir aidat ücreti gönderiyor. Enpara kredi kartı basvurusu yapabilmeniz adına öncelikle tabii ki, Enpara.com müşterisi olmanız gerekiyor.

Enpara.com, aidat ödeyen kredi kartından yararlanabilmeniz için 31 Aralık 2018 tarihine kadar Enpara.com müşterisi olmanızı talep etmektedir. Bu başvuru tarihinden sonra Enpara.com müşterisi olanlar, söz konusu kredi kartı imkanından yararlanamamaktadırlar. Ayrıca belirtmek isteriz ki, Enpara.com müşterisi olmanız durumunda enpara kart teslimi için ayağınıza kadar gelmekte ve hesap kartınızı size vermektedir. Enpara.com’un kredi kartından yararlanırken, söz konusu aidatların 100+100 TL gibi önemli rakamlar olduğunu da söylemek isteriz.

Enpara, öncelikle 100 TL aidat ödemesi için sizden 10 TL’nin üzerinde 6 adet, işlem yapmanızı talep etmektedir. Bu işlemler 1 yıl içerisinde mutlaka gerçekleşmeli ki ve siz de bu şekilde söz konusu aidattan yararlanabilesiniz. Ayrıca Enpara’nın, söz konusu 6 işlemlik aidatından yararlanabilmek adına 1 yılın dolmasına da gerek yok. İşlemleri gerçekleştirmeniz durumunda Enpara.com direkt olarak aidat ücretini hesabınıza göndermektedir. Eğer bu açıklamadan herhangi bir şey anlamadıysanız, enpara kart müşteri hizmetleri size çok daha detaylı ve  daha iyi bir anlatımla bilgi verecektir.

Enpara’nın aidat ödeyen kredi kartından aidat alabilmek adına ise ikinci şart, 2 yıl boyunca söz konusu kredi kartını kullanıyor olmanız gerekmektedir. 2. Yıla giriyor olmanızla birlikte Enpara.com yine hesabınıza 100 TL göndererek, aidat ödemesini gerçekleştirmektedir. Ayrıca bu aidat ödemelerinin bir döngü olduğunu ve şartların tekrar etmesi durumunda her yıl düzenli olarak aidat alabileceğinizi söylemek mümkün. Söz konusu kredi kartından yararlanabilmek adına enpara kart yaş sınırı gibi bir durumunda olduğunu unutmamakta fayda vardır.

Enpara.com Kredi Kartı Başvurusu

Enpara’nın aidat veren kredi kartı ürününü duyan kişiler öncelikle “enpara kart nasıl alınır?” sorusunu sormaktadırlar. Enpara’nın sunmuş olduğu bu kredi kartına başvurular, sadece Enpara.com müşterileri tarafından yapılabilmektedir. Bunun için öncelikle bir Enpara hesabınızın olması ve ardından Ana Menüde yer alan Ürünler kısmında Kredi Kartı seçeneğine tıklayarak Enpara’nın söz konusu kredi kartı ürününden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca söz konusu kredi kartından yararlanmak isteyen kişilerin bu kart başvurularının ne zaman yapılacağını ve kartın ne zaman verileceğini merak etmektedirler. Haliyle bu konuda “enpara kredi kartı ne zaman alınır?” gibi soruların sorulduğu da görülmektedir. Enpara başvuru yaptığınız tarihten itibaren bu konuda size gerekli olan bilgileri sunarak, kart teslimi adına sizden bir adres bilgisi istemekte ya da görüşme talebinde bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün