Kredi

En Uygun Kredi Veren Bankalar

Günümüzde artık hemen hemen herkesin kredi kullanabildiğini ve kredinin neredeyse zorunluluk haline geldiğini görebilmek mümkündür. Bu nedenle kredi veren bankalar üzerinde durmak ve bu bankalar arasında seçim yapmak oldukça önemli bir konudur. İhtiyaç kredisi konusunda ziraat bankası ihtiyaç kredisi, Garanti Bankası ihtiyaç kredisi ve daha birçok bankanın ihtiyaç kredisi seçeneği çıkabilir. Bu seçenekler arasında uygun faiz oranları, uygun dosya masrafları ve diğer kredi şartları konusunda en uygun olanları tercih etmek, sizin kredi yükünüzün çok büyük ölçüde azalmasına neden olacaktır. Ayrıca bu sayede ödeyeceğiniz toplam kredi tutarında da büyük bir azalmanın söz konusu olacağını söylemek mümkündür. Akbank ihtiyaç kredisi hesaplama işleminin ardından veya herhangi bir bankanın ihtiyaç kredisini hesapladıktan sonra rahatlıkla kredi alabilir ve kredi konusunda daha dikkatli olabilirsiniz.

En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

 • Ziraat Bankası Ziraat Kredi Paket:
  En uygun kredi veren bankalar denildiği zaman akla ilk olarak gelen bankalardan biri olan Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi faiz oranları ile gerçekten bankalar arasında en uygun kredi veren bankalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ziraat Bankası yüzde 1,29’luk faiz oranı ile bu konuda son derece önemli olan bankalardan biridir.
 • Halkbank Özel Sektöre ve Kamu Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi:
  İhtiyaç kredisi konusunda zaman zaman yapmış olduğu sürprizler nedeniyle oldukça büyük kampanyalar sunan Halkbank, ihtiyaç kredisi konusunda da diğer bankalar göre son derece geçerli bir faiz oranıyla, yüzde 1,30’la karşımıza çıkmaktadır. Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları zaman zaman kişinin işine ve diğer etkenlere göre değişebilmekte, çok daha uygun faiz oranlarına düşebilmektedir.
 • Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi:
  Yeni yıla özel olarak bir kredi paketi sunan Vakıfbank, bununla birlikte söz konusu ihtiyaç kredisi imkanını daha da uzun süreli olarak sunabilmektedir. Bu nedenle Vakıfbank’ın sunmuş olduğu yüzde 1,35 faiz oranı doğrultusunda Vakıfbank ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar

 • Ziraat Bankası Konut Ürün Paketi:
  Her türlü kredi türünde son derece uygun faiz oranları ile karşımıza çıkan Ziraat Bankası, en uygun konut kredisi konusunda da karşımıza çıkmaktadır. Diğer bankalar göre son derece uygun bir oran sunan Ziraat Bankası, yüzde 0,88’lik faiz oranıyla oldukça makul seviyede bir konut kredisi sunmaktadır.
 • Halkbank Hesaplı Evim Kredisi:
  Konut kredisi ve diğer kredilerde Ziraat Bankası ile adeta bir yarış içerisinde olan Halkbank, konut kredisinde Ziraat Bankası gibi en uygun kredi faiz oranını sunmakta olan bir bankadır. Bu duruma istinaden Halkbankası, yüzde 0,88’lik faiz oranıyla Ziraat Bankasıyla aynı oranda konut kredisi faiz oranı sunmaktadır.
 • Vakıfbank SarıPanjur Halden Anlayan Konut Kredisi:
  Ziraat Bankası ve Halkbankası’ndan sonra, her türlü kredide en uygun faiz oranlarını sunan bankalardan biri olan Vakıfbank, konut kredisinde yüzde 1’in altında faiz oranı sunan nadir bankalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Vakıfbank, yüzde 0,98’lik faiz oranıyla, en uygun 3. konut kredisi veren bankalardan biri olarak bilinmektedir.

En Uygun Taşıt Kredisi Veren Bankalar

 • Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi:
  Taşıt kredisi ürünleri arasında kredi faiz oranları bakımından son derece uygun bir faiz oranıyla karşımıza çıkan Halkbank, bu konuda en uygun oranı sunan bankalardan biri olarak yüzde 1,18’lik faiz oranıyla karşımıza çıkmaktadır.
 • ING Bank Yeni Taşıt Kampanyası:
  Kolay kredi veren ve zaman zaman son derece yararlı kampanyalarla karşımıza çıkan ING Bank, taşıt kredisi faiz oranları konusunda yüzde 1,21’lilk faiz oranıyla en uygun ikinci taşıt kredisi veren bankalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.
 • Vakıfbank 2. El Taşıt Kredisi:
  Taşıt kredisi konusunda ING Bank ile aynı faiz oranlarını sunan ve bu nedenle en uygun üçüncü banka olan Vakıfbank, yüzde 1,21’lik faiz oranıyla diğer bankalar göre son derece uygun bir taşıt kredisi ürünü sunmaktadır.

Alacağınız kredi türü ne olursa olsun, örnek olarak; tüm bankalar için ihtiyaç kredisi hesaplama 2017 faiz oranlarını karşılaştırmalı ve en uygun olanından kredi çekilmelidir. Aksi halde ödeyeceğiniz tutarlar çok büyük olabilmekte ve kredi yükü çok daha fazla artabilmektedir. Haliyle bu durum ödemelerinizin zaman içerisinde sizi daha çok zorlamasına neden olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün